Установка вітражей від 7 днів
В Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Маріуполі, Одесі, Харкові
- Офіційний переробник профільних систем Алюмаш і Алютех з 2007 року.
- Склопакети швейцарської фірми Glass Trösch отримуємо з Кам’янського, колишній Дніпродзержинськ.
- Фурнітура Стубліна, Сербія.
- Час від підписання договору до установки фасадної конструкції від 7 днів, в залежності від обсягу робіт і завантаження виробничих потужностей.
- Гарантія на алюмінієву систему, склопакети і фурнітуру 5 років.
Системи скління фасадів будівель
Фото об’єктів «Кристал-Л»
Ціни
Фасадне скління | Вартість від, гривень/м² |
Розрахунок, переробка та доставка комплектуючих | 1500 |
Енергозберігаючі склопакети | 500 |
Монтаж світлопрозорих конструкцій з алюмінієвого профілю | 600 |
Схема роботи
- Зробіть заявку на виклик розрахунок фасадного скління.
- Виїзд фахівця на об’єкт, зняття розмірів і узгодження деталей.
- Точний розрахунок і підписання договору.
- Виготовлення та монтаж алюмінієвих вітражів, здача об’єкта.

Реконструкція фасаду морально застарілого будинку із застосуванням холодного архітектурного профілю серії Алютех. Ресторан «Мамою клянусь», Дніпро
Переваги та недоліки
- Коефіцієнти температурного розширення алюмінію і скла мають дуже близькі значення. Це значно спрощує проектування фасадного скління.
- Застосування алюмінієвого профілю дозволяє значно зменшити навантаження на фундамент будівлі.
- При контакті з іншими металами не утворює іскри, тому його використовують при виробництві фасадних конструкцій для приміщень з підвищеними вимогами до протипожежної безпеки.
- Легуючі добавки магнію і кремнію роблять алюмінієві сплави дуже міцними. В Україні в основному застосовуються сплави АД 31, 6060 і 6063. Вони дозволяють створювати вітражі великої площі з мінімальною кількістю палітурок.
- Розрахунковий термін служби алюмінієвих конструкцій до 80 років і більше.

Стрічкове скління виготовлено з стійко-ригельної системи Текно Фасад 50. Стоматологічна поліклініка Дента-Про
Види фасадного скління
Сточно-ригельні системи складаються з каркаса вертикальних стійок і горизонтальних ригелів, з’єднаних між собою оцинкованими або виготовленими з нержавіючої сталі деталями. Вони утворюють вітражі, які можуть бути заповнені відкриваємими елементами: алюмінієвими вікнами, дверима. Установка заповнення у вигляді склопакета здійснюється за допомогою притискної планки, яка притягається болтами до стійок і ригелів.
Холодне скління
Алюмінієвий профіль для вітражів може бути цілісним, без терморазрива. Така конструкція має високу теплопровідність. Темпаратура повітря в такому приміщенні і за його межами буде швидко вирівнюватися. Застосування холодних систем економічно доцільно при виготовленні конструкцій для неопалюваних приміщень або фальш-фасадному склінні:
- Холодні зовнішні вітрини магазинів.
- Додання сучасного виду морально застарілим фасадам при реконструкції.
При створенні холодного фасадного скління застосовуються стійко-ригельні системи без термоізолюючої вставки. Заповнення виконується з однокамерних склопакетів або одинарного скла. За вартістю холодне фасадне скління виходить приблизно на 20% дешевше аналогічного теплого.
Тепле скління
Конструкції з холодного алюмінієвого профілю не здатні забезпечити навіть мінімальний тепловий захист.
Для відповідності сучасним вимогам замовників виробники стійко-ригельних систем пропонують встановлювати під притискну планку вставку з ударостійкого і достатнього твердого полівінілхлориду, яка створює терморозрив. Можливість промерзання стійок і ригелів фасадної системи при цьому виключається. Товщина даної вставки приймається рівною товщині склопакета. Тепле фасадне скління з вітражами з алюмінієвого профілю розраховується таким чином, щоб при самих несприятливих погодних умовах даної кліматичної зони температура на внутрішній поверхні стійок і ригелів була вище точки роси 10,7 °C, щоб виключити утворення конденсату. Це більше ніж вимога діючих в Україні норм ДБН, які встановлюють мінімально допустиме значення температури на внутрішній поверхні скління, коробок, імпостів і штапиків вікон і дверей житлових і громадських будівель в 6 °C. Для промислових будівель це значення повинно бути не менше 0 °C.
Застосовуються ущільнювальні прокладки з етиленпропіленового каучуків. Фальц склопакету утеплюється спіненим матеріалом.
Коефіцієнт приведеного опору теплопередачі алюмінієвих вітражів розраховується для всієї фасадної конструкції. З квітня 2017 року згідно з ДБН В.2.6-31: 2016 року для 1 кліматичної зони України, куди входять міста Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Кривий Рiг коефіцієнт приведеного опору повинен задовольняти умові:
R >= 0,75 м²*K/Вт,
для другої кліматичної зони України, з обласними центрами Запоріжжя і Марiупiль:
R >= 0,6 м²*K/Вт
Для теплого фасадного скління і зенітних ліхтарів промислових і сільськогосподарських будівель з сухим і нормальним режимом першої кліматичної зони:
R >= 0,45 м²*K/Вт,
другоїй кліматичної зони:
R >= 0,42 м²*K/Вт,
Для відповідності алюмінієвих вітражів архітектурної концепції будівлі на притискну планку зверху одягається декоративна кришка шириною як правило 50 мм. Під замовлення вона забарвлюється по каталогу RAL в один з більш ніж 200 відтінків, або анодується в срібло, шампань, золото, бронзу або чорний колір.
Системи фасадного скління
Класичні стійко-ригельні
При традиційному способі скління алюмінієві вітражі встановлюються в отвір. Навіть якщо вони займають весь простір від підлоги і до стелі по всій довжині фасадної частини будівлі, таке скління вважається стрічковим. Для створення ефекту суцільних вітражів алюмінієвий каркас збирається з вертикальних стійок і горизонтальних ригелів. Він кріпиться до перекриття будівлі. Видима зовнішня і внутрішня ширина стійок і ригелів зазвичай становить 50 мм. Вони утворюють алюмінієві вітражі і на тлі масиву скла зовні виглядають тонкими лініями. Заповнення з склопакетів притягається притискними планками, які в свою чергу закриваються спеціальними кришками. Їх форма може бути різною, від прямокутної до закругленої. На алюмінієві кришки наноситься порошкове покриття в потрібний колір по каталогу RAL колір. Під замовлення вони можуть бути анодовані.
Енергоспоживання будівлі залежатиме від характеристик встановлюваних склопакетів і термовставок, а також вузлів примикання вітражів до плит перекриття. При необхідності фасадні алюмінієві конструкції комплектуються опорами для установки в проріз.
Напівструктурна система
Стандартна стійко-ригельна система скління отримала зовнішню притискну планку особливої форми, яка дозволила зменшити ширину декоративної кришки до 35 мм. Поверхня виглядає в цьому випадку більш монолітною.
Структурна система
Являє собою гладку скляну поверхню з поперечними швами шириною близько 20 мм.
Спайдерне скління
Світлопрозорі елементи кріпляться до несучої конструкції через кронштейни з нержавіючої сталі — спайдери. Зовні конструкція спайдерного фасадного скління виглядає цельностеклянной, декоративні кришки і притискні планки між елементами світлопрозорого заповнення повністю відсутні. Даний тип вітражів відноситься до холодного фасадного скління.
Розрахунок, виробництво і монтаж спайдерного або як його ще називають компланарного скління в Україні має свої особливості:
- Коефіцієнти температурного лінійного розширення сталі і скла помітно відрізняються, що ускладнює розрахунок подібних систем.
- Сталеві кронштейни не повинні контактувати безпосередньо зі склом, для їх кріплення свердлять отвори конічної форми. Для цього потрібне спеціальне устаткування і підготовлений персонал, сертифіковане виробництво.
- Досвід монтажу спайдерного фасадного скління знаходиться як правило на недостатньо високому рівні, тому при установці вітражів все ще високий ризик пошкодження їх світлопрозорих елементів.
Балкони, лоджії
Для фасадного скління балконів і лоджій монтаж алюмінієвих вітражів може здійснюватися одним з двох способів:
- кріплення плит перекриття з зовнішньої сторони будівлі. Цей спосіб установки проводиться з будівельних лісів до висоти третього поверху включно або люльки. Даний метод економічно не завжди доцільний.
- для кріплення фасадного скління балкона або лоджії в проріз застосовуються опори з корозієстійкого матеріалу. Монтаж проводиться зсередини приміщення і не залежить від поверху.
Утеплення
Нерідко замовники ставлять завдання заміни холодного фасадного скління на тепле. Іноді потрібно утеплити наявні вітражі з теплого алюмінію, поліпшити показники їх енергоефективності з урахуванням сучасних вимог. Для цього застосовується заміна склопакетів з одночасною заміною термоізолюючої вставки фасадного скління. Її товщина береться рівній товщині заповнення. Утеплення вимагає розрахунку алюмінієвих вітражів по несучої здатності вже наявних стійок і ригелів.
Для відповідності сучасним вимогам по тепловій ефективності застосовують двокамерні енергоефективні склопакети. Зовнішнє скло в них йде з функціями сонцезахисту і енергозбереження, внутрішнє енергозберігаюче, посередині застосовується звичайне флоат-скло. Міжскляний простір для збільшення коефіцієнта теплового опору заповнюється інертним газом.
Склопакети
Для заповнення фасадного скління в кліматичних зонах України застосовуються двокамерні склопакети, рідше однокамерні. Допустима їх маса для алюмінієвих вітражів більшості стійко-ригельні фасадних систем становить 700 кг. Найбільш часто конструкція склопакету складається з трьох стекол: 6 мм + 4 мм + 6 мм. Для комфортної експлуатації зовні застосовується мультифункціональне скло з сонцезахистом, зовні енергоефективне. В якості внутрішнього встановлюється стандартне флоат-скло, його розрахункова щільність 2500 кг/ м³. Один квадратний метр склопакетів важить близько 40 кг. Вони дають найбільше статичне навантаження на алюмінієву конструкцію фасаду будівлі. Фізичні розміри склопакетів для фасадного скління, які можна купити в Україні, обмежені розмірами печей для загартування скла і допустимими габаритами при транспортуванні 3210 на 6000 мм.
Замовити розрахунок
Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.
Відгуки





Заказывали остекление террасы, компанией очень довольна, все установили в срок, рекомендую.