Алюмінієве скління терас

Установка вітражей від 7 днів

В Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Маріуполі, Одесі, Харкові

 • Виробляємо світлопрозорі конструкції в Дніпропетровську з 2007 року.
 • Виконуємо скління терас в Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі, Харкові, інших містах України.
 • Сертифікований переробник алюмінієвих систем: Алюмаш, Алюміл, Алютех, Профілко, Рейнарс, Шуко.
 • Час від підписання договору до скління від 7 днів для систем українського виробництва і від 3 тижнів і більше для європейських виробників.

Фото об’єктів «Кристал-Л»

Ціни

Схема роботи

Плюси і мінуси алюмінію

Теплий алюміній

Холодний алюміній

Замовити розрахунок

Відгуки

Фото об’єктів «Кристал-Л»

Алюмінієва оранжерея з профілю Alutech ALT F50

Оранжерея в парку Шевченка, місто Дніпро. Вітражі з теплої системи Алютех ALT F50

Ціни

Скління терасВартість від, грн/м²
Холодні системи: балкони, альтанки, веранди1800
Теплі системи: зимові сади, теплиці, оранжереї2800

Для скління тераси застосовувалася алюмінієва система Текно Фасад 50

Схема роботи

 1. Замовте розрахунок вартості скління.
 2. На наступний день ми підготуємо комерційну пропозицію, в залежності від технічної складності завдання може знадобитися і більше часу.
 3. Виїзд замірника на об’єкт, зняття розмірів і узгодження деталей.
 4. Точний розрахунок і підписання договору.
 5. Виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкцій, встановлення склопакетів.
 6. Здача об’єкту.

Розташовані в мальовничій місцевості засклені тераси використовуються в якості кафе, ресторанів

Плюси і мінуси алюмінію

Переваги та недоліки алюмінієвого скління:

 • Висока щодо дерева та металопластику конструкційна міцність профілю дозволяє створювати вітражі великих розмірів, що забезпечує панорамний вид і природне освітлення.
 • Коефіцієнти лінійного температурного розширення алюмінію і скла дуже близькі за своїми значеннями. Це значно спрощує проектування скляних споруд з алюмінієвими вітражами. Надійність і довговічність даних конструкцій в рази вище, ніж у металопластикових або дерев’яних аналогів.
 • Технологія надання алюмінієвим профілям необхідної форми для виготовлення арок і куполів досить добре відпрацьована.
 • Конструкції з алюмінію при дотриманні технології виробництва, монтажу і правильної експлуатації не піддаються корозії. Теоретично можлива тільки гальванокоррозія при наявності струму витоку, що на практиці буває вкрай рідко.
 • Висока втомна міцність при тривалих термінах експлуатації до 80 років.
 • Надійність профілю при низьких температурах.
 • Порівняно висока вартість алюмінієвих терас компенсується в рази більш тривалим терміном експлуатації.

Теплий алюміній

Тераси

Тераса в перекладі з французької мови означає майданчик. Її підстава складається з поздовжніх лагів, які як правило спираються на поперечні балки. Зверху кріпиться настил.

Дана конструкція може розташовуватися на даху будівлі, в цьому випадку підстава спирається безпосередньо на перекриття. Цей очевидний спосіб розширити корисну площу був запропонований французьким архітектором Ле Корбюзьє в 20-і роки минулого століття.

З тих пір в Європі на плоских дахах будівель прийнято розташовувати кафе, ресторани, зимові сади. В Україні цей вид терас поки ще рідкість.

Ресторан «Шопочем»

Одним з небагатьох подібних споруд в Дніпрі є відкритий в 2019 році і розташований в парковій зоні ресторан «Шопочем». Розміщена на плоскому даху відкрита тераса знаходиться в тіні великих дерев і в теплу пору року служить майданчиком для розміщення столиків.

Сама споруда являє собою класичний одноповерховий будинок-іно з вільним плануванням. Це стало можливим завдяки міцному каркасу в її основі.

Стіни являють собою скляні вітражі з теплого алюмінієвого профілю, що робить нижню терасу оранжереєю. З неї відкривається прекрасний панорамний вид на парк Шевченка.

Зимові сади

Терасу можливо склити теплим алюмінієвими профілем із застосуванням енергоефективних склопакетів. Якщо в її основі лежить досить міцний каркас, можливо встановити скляний дах. Це надасть максимальну інсоляцію для цілорічного розміщення теплолюбних рослин, хоча як правило рослинництво НЕ є основним призначенням подібних споруд. У котеджах вони виконують функцію вітальні або кімнати для відпочинку. У кафе і ресторанах зимові сади служать залом розміщення столиків. В офісних будівлях в них розміщують кімнату для переговорів. Компанією «Кристал-Л» застосовуються системи алюмінієвого скління різного цінового діапазону: Текно 73 ТИ, Алютех ALT W72 і SL160, Рейнарс CS86-HI і CP155-LS, Шуко 90.SI + і 112 IC.

Зимовий сад зі скляним дахом в приватному будинку. Сел. Пісочин, Харків. Алюмінієва система Текно 73 ТІ

Буферний зимовий сад з алюмінієвими вікнами системи Текно 73 ТІ

Якщо ширина балкона дозволяє розмістити скління з орними відчиняємим елементами і поперечні балки досить міцні, можна зробити установку теплої алюмінієвої системи Текно 73 ТІ. Вона відповідає сучасним діючим в Україні та ЄС вимогам по енергоефективності. Висока міцність профілю і відносно невеликий його вага дозволяють виготовити суцільне скління балкона від підлоги до стелі. Ширина віконних рам при цьому буде в рази менше аналогічного розміру для металопластикового скління. Площа вітражів можна отримати помітно більше, що дасть кращу освітленість тераси. В Україні даний вид скління називають французьким.

Якщо балкон розташований з південного або південно-східного боку будівлі, в ньому можна розмістити буферний зимовий сад. Він буде обігріватися накопичуваної від стін і скління приміщення тепловою енергією.

У сонячні дні пофарбовані в темні кольори підлога і стіни, а також земля накопичують тепло, вночі вони його віддають. Рослини отримуватимуть необхідний для їх життєдіяльності ультрафіолет від сонця, в похмуру погоду для цієї мети застосовують спеціальні лампи повного спектра.

Оранжереї

Розташована в саду тераса з міцним залізобетонним або металевим каркасом і засклена алюмінієвими вітражами є оранжерею. Дах може бути як скляною, так і глухий, в залежності від архітектурної концепції обраного проекту.

Для скління оранжерей можуть застосовуватися як віконні (рамні), так і алюмінієві системи. Їх вибір робиться виходячи з розрахунку статичних і динамічних навантажень на основі наявного архітектурного проекту.

Застосовувані в Україні віконно-дверні профільні системи: Alutech ALT W72 і SL160, Reynaers CS86-HI і CP155-LS, Schüco 90.SI + і 112 IC, Текно 73 ТІ, фасадні: Alutech ALT F50, Reynaers Curtain Wall 50, Schüco FW 50 + .HI, КМД F50, Текно Фасад 50.

Теплиці

Найчастіше це найбільші за своїми розмірами тераси сільськогосподарського призначення. У самих екзотичних випадках всередині їх каркаса можуть розміщуватися котеджі і різні господарські будівлі.

Торгові павільйони

Алюмінієве скління ресторану в Тернівці. Дніпропетровська область

У засклених терасах нерідко розміщують магазини

Холодний алюміний

Балкони

Тераса може розташовуватися на виступаючих з площини фасаду будівлі балках. В цьому випадку вона вважається балконом.

Розсувні вікна

Ширина балконів як правило обмежена, тому для їх скління все частіше застосовують розсувні системи. В Україні найбільш популярна холодна система Alutech ALT100 білоруського виробництва. Вона має доступну ціну і служить захистом внутрішнього простору балконів від вітру і атмосферних опадів.

Веранди

Примикаюча до будинку тераса вважається ганком. Якщо її засклити для захисту від вітру та атмосферних опадів, ми отримаємо веранду. Для виготовлення подібних споруд відносно невеликих габаритів компанією «Кристал-Л» застосовується розсувна система грецького виробництва Profilco PR26, для середніх розмірів — Profilco PR35.

При склінні холодних терас застосовуються алюмінієві двері систем Alutech ALT C48 і Profilco PR35.

У разі необхідності розсувні вікна можуть вбудовуватися елементи систем Alutech ALT100 і Profilco PR26 відповідно.

Альтанки

Розташовані на подвір’ях приватних будинків відкриті тераси називають альтанками. Для захисту від вітру і дощу їх остекляют різними за ціною алюмінієвими системами: Алюмаш, Алютех, Профілко.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.


  Політика обробки персональних даних

  Відгуки

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *