Алюмінієві внутрішні двері і перегородки зі склом

Офіс. Дніпро
Фітнес клуб. Павлоград
Дитячий центр. Запоріжжя
Офіс IT компанії. Дніпро

Кристал-Л виробляє конструкції з холодного алюмінієвого профілю в Дніпропетровську:

 • Профільні системи найнадійніших виробників: «Алюмаш», Alumil, Alutech, Profilco, Framex.
 • З 2007 року встановлюємо внутрішні двері і скляні перегородки в Україні.
 • Оптимальна по співвідношенню ціни і якості комплектація включає фурнітуру Stublina, Сербія. В економічному варіанті ми пропонуємо комплектуючі фірми Kale, Туреччина.
 • Час від підписання договору до установки від 7 днів для продукції українського виробництва. Воно залежить від поточної завантаження виробничих потужностей.
 • Гарантія від 1 року для економічних по вартості систем і до 3 років для дверей і перегородок, розрахованих на інтенсивну експлуатацію.
Спортивний клуб. Новомосковськ
Офіс. Кривий Ріг
«Аптеки Медакадемії». Дніпро
Офіс. Дніпро, пл. Троїцька, 5

Переваги алюмінію

Відносно невелика питома вага алюмінієвого профілю і простота монтажу помітно прискорюють установку офісних перегородок.

Спочатку алюмінієві перегородки були помітно дорожче гіпсокартонних. На сьогоднішній день їх ціни для об’єктів при відносно невеликих обсягах стали порівняні.

Реєструвати перепланування приміщення в БТІ не потрібно. У разі переїзду в інших офіс алюмінієву перегордку можливо забрати з собою.

Скляні перегородки покращують освітлення офісу за рахунок розсіяного світла. Для не маючих вікон приміщень перегородка зі скла може виявитися єдиним джерелом сонячного світла.

Набагато більш висока в порівнянні з іншими застосовуваними матеріалами конструкційна міцність дозволяє створювати перегородки зі світлопрозорим заповненням набагато більших по ширині і висоті розмірів.

Термін служби скляних конструкцій з каркасом з алюмінію при розумній експлуатації і своєчасному кваліфікованому обслуговуванні може становити до 80 років і більше.

Офісні двері і перегородки Текно 45 П

 • Доступна за ціною алюмінієва система для створення внутрішніх перегородок офісів і магазинів.
 • Товщина зовнішньої стінки профілю 1,4 мм робить цю перегородку дуже легкою.

На виробництві система Текно 45 П застосовується для поділу великих відкритих площ на функціональні зони або робочі місця, відділення технологічних приміщень від адміністративних.

Модульний принцип складання конструкцій забезпечує швидкість і простоту монтажу. У разі переїзду в інший офіс або магазин, або перепланування, таку перегородку можливо розібрати і стикувати з новою конструкцією.

 • В якості заповнення застосовується одинарне або подвійне скло товщиною 4-6 мм, склопакет товщиною до 24 мм, непрозорі і напівпрозорі панелі.
 • Секції можуть бути розташовані під кутом від 90 до 180, що дозволяє планувати приміщення довільним чином.
 • Ширина поперечного перерізу алюмінієвого профілю 45 мм.
 • Подвійний ущільнювач по периметру стулки.

Торгові перегородки Текно 50

Внутрішні двері і перегородки з даної системи відрізняються дуже високою міцністю і надійністю.

Система Текно 50 розрахована на найважчі умови експлуатації: в магазинах, офісах, торгових центрах, на виробництві.

Профіль Текно 50


 • Товщина зовнішньої стінки алюмінієвого профілю в цій міцній серії 2 мм.
 • Товщина склопакета до 36 мм.
 • Поперечний переріз стулки 60 мм, рами – 52 мм.
 • Даний профіль оснащений системою відведення вологи і посиленою гідроізоляцією.

Алюмінієві двері і перегородки Текно 50 можуть застосовуватися для технологічних приміщень з високим рівнем вологості, як зовнішні конструкції.

Скляні перегородки «Алютех»

Скляні торгові перегородки виготовляються шляхом установки розжареного скла в алюмінієві профілі, які кріпляться до підлоги і стелі.

Суцільноскляна конструкція відмінно пропускає світло, тому що знаходяться в сусідніх приміщеннях джерела світла покращують освітлення, що знижує витрати на електроенергію.

В офісах скляні перегородки допомагають керівнику здійснювати контроль за співробітниками.

Для внутрішніх приміщень офісів і торгових центрів скляна перегородка стає єдиною можливістю отримати природне освітлення.

 • Застосовувані скляні панелі 8, 10 і 12 мм.
 • Компенсація ухилу підлоги.
 • Варіанти обробки поверхні: природне анодування обробка, чищення, полірування, дробеструйная обробка.
 • Торцеві заглушки забезпечують акуратний зовнішній вигляд. Підкладки під скло потрібні для надійності його кріплення.

Варіанти відкривання дверей

В суцільноскляні перегородки можуть бути вбудовані два типи дверей: митників і розсувні. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Як зазначає персонал торгових центрів, розташовані біля виходу відділи та магазини найбільше схильні до протягам. Двері в них доводиться завжди тримати закритими і розсувні конструкція показує тут себе не з кращого боку.

Маятникові двері можуть відкриватися як назовні так і всередину, а людині зручніше штовхати двері від себе, тому вони зручні і для покупців. Відрізняється конструкція з хитається стулкою від традиційних орних дверей більш складним механізмом відкривання, захованим в підлогу. Підлоговий доводчик має високу надійність, він характеризується великою кількістю циклів відкривання і закривання.

Розсувні двері не займають торгової площі і не закривають вітрину, тому в робочі години вони постійно перебувають у відкритому стані. Перекривають прохід тільки в неробочий час.

Маятникові двері завжди перекривають дверний проріз, попереджаючи тим самим утворення протягів. Досвідчені продавці віддають перевагу саме їм.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.

  Політика обробки персональних даних

  Відгуки

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *