Алюмінієві панорамні вікна

Ресторан. Дніпро, Магдебурзького права вул., 2
Балкони з панорамним склінням. Кривий Ріг
Ресторан. Днепр, пр. Слобожанский, 128а

Компанія «Кристал-Л» виробляє алюмінієві панорамні вікна в Дніпропетровську з 2007 року:

 • Сертифікований переробник профільних систем: Алюмаш, Алюміл, Алютех, Рейнарс, Шуко.
 • Встановлюємо панорамні вікна в Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі, Харкові, інших містах України.
 • Час від підписання договору до монтажу від 3 тижнів і більше для систем європейських виробників виробників і від 7 днів для продукції заводу Алюмаш.
Офіс. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 4
Приватний котедж. Маріуполь
Торгівельний комплекс. Дніпро, вул. Херсонська, 5

Переваги алюмінію

Розсувні вікна Рейнарс

Висока міцність профілю дозволяє створювати вікна великих розмірів. Алюмінієві розсувні системи можуть мати до 3 метрів і більше в ширину і висоту.

Алюмінієві вікна Текно 73 ТІ

Коефіцієнти лінійного температурного розширення скла і алюмінію мають дуже близькі значення, що значно спрощує розробку панорамних вікон з цього металу.

Арочні вікна в торговому комплексі. Дніпро, вул. Херсонська, 5

Пластичність – виробам можна відносно легко надавати необхідну форму для різного типу аркових конструкцій.

Панорамне скління вітрин магазинів. Дніпро, Тополина вул., 1

Висока корозійна стійкість – при дотриманні технології виробництва і монтажу алюмінієві вікна не піддаються корозії.

Великі вікна в підлогу. Київ

Застосовувані алюмінієво-магнієві сплави мають високу міцність від утоми і надійність при низьких температурах.

Французьке вікно для виходу на балкон в приватному будинку. Василівка

Відносно висока ціна алюмінієвих вікон компенсується тривалим терміном служби. При розумних умовах експлуатації, якісному монтажі і грамотному технічному обслуговуванні він становить до 80 років і більше.

Розміри віконних систем

Панорамні вікна за своїм функціональним призначенням повинні забезпечити найкращу інсоляцію приміщення, тому як правило їх проектують заввишки від підлоги до стелі (від висоти 70 см над рівнем підлоги при установці підлогових конвекторів) в каркасних будівлях або до висоти перемички в будинках з несучими зовнішніми стінами при їх реконструкції. Вікна повинні бути максимально більшими за висотою. Панорамне скління повинно забезпечувати хороший огляд і мати достатню для цього ширину, яка вибирається виходячи з наявного світлового прорізу і архітектурної концепції.

Французькі вікна як різновид панорамного скління забезпечують функцію дверей для виходу на терасу. Сучасні алюмінієві системи дозволяють зробити їх з мінімальною висотою порогу або й зовсім без нього.

На практиці розміри панорамних вікон обмежені габаритами печей для виробництва розжареного скла і обмеженням по габариту вантажів при русі по автодорогах. В Україні виробляються великогабаритні склопакети максимального розміру 3210 мм по ширині і 6000 мм по висоті. Доставляються вони спеціальними автомобілями — джамбовозами.

Розміри відкритих елементів відрізняються для різних профільних систем і можуть досягати до трьох метрів в довжину і ширину.

Види віконних конструкцій

Поворотно-відкидні вікна

Це найпоширеніший і доступний за ціною вид віконних конструкцій. Максимальна ширина обмежена 1,6 метра, а обов’язкова при великих розмірах вертикальна перемичка заважає огляду і порушує саму концепцію панорамних вікон. Для відкриття широких стулок потрібна відповідна їх розміром площу в приміщенні, що не завжди зручно. Сфера застосування подібних конструкцій – вбудоввані в алюмінієві вітражі відчиняємі елементи. Для панорамного скління їх використовують вкрай рідко. Поворотно-відкидні конструкції можуть застосовуватися для виготовлення французьких вікон, коли архітектурна концепція вимагає робити їх невеликої ширини, а для таких розмірів підібрати розсувну конструкцію не представляється можливим.

Балкон з панорамними вікнами системи Текно 73ТІ. Кривий Ріг

Штульпові вікна

Ця віконна конструкція складається з двох стулок: активною і пасивною. Активна оснащується ручкою і вона відкривається в першу чергу, пасивна в нормальному положенні може бути закрита на шпінгалет і відкривається, утворюючи більш широкий отвір для виходу на терасу. Штульпові вікна позбавлені вертикальної перемички, що робить їх більш зручними ніж поворотно-відкидні системи.

Застосовується дана конструкція французьких вікон як правило при обмеженій ширині дверного отвору, коли встановити розсувну систему не дозволяють габарити прорізу.

Розсувні і підйомно-розсувні системи

Розсувні алюмінієві вікна мають щітковий ущільнювач і в силу своїх конструктивних особливостей не забезпечують досить щільного прилягання зверху і знизу конструкції, як у їх орних аналогів. Останнім часом зі зростанням цін на енергоносії і посиленням вимог до енергоефективності будівель їх зовнішнє застосування обмежене в основному склінням неопалюваних терас: балконів, лоджій, веранд, альтанок. Усередині приватних будинків розсувні вікна можуть застосовуватися для організації виходу з житлового приміщення до прилеглого зимового саду.

Підйомно-розсувні системи забезпечують достатній для надійного примикання притвор і мають хорошу гідроізоляцію, а при застосуванні спіненого наповнювача алюмінієвого профілю з утепленням фальца склопакета можуть застосовуватися для розсувного скління енергоефективних та пасивних будинків.

Застосування

 • Французькі вікна з можливістю виходу на терасу в котеджах, приватних будинках, ресторанах.
 • Панорамне скління веранд, балконів, альтанок.

Теплі підйомно-розсувні панорамні двері Рейнарс

Щодо орних вікон алюмінієві розсувні системи мають кілька переваг:

 • Можливість встановити великогабаритну конструкцію до декількох метрів в ширину і довжину і заповнити таким чином весь світловий проріз.
 • М’якість ходу і легкість пересування стулки вагою в сотні кілограм буде перший час чимало дивувати.
 • Розсувні вікна економно витрачають простір на прилеглій до будівлі терасі, особливо з огляду на їх можливі розміри.

Складні гармошкою системи

Ця алюмінієва конструкція може відкрити світловий проріз на 90 %, що помітно більше, ніж для традиційних розсувних вікон. Одна стулка як правило в нормальному положенні працює в якості звичайної орної двері. При відкритті світлового прорізу секції можуть по одній зрушуватися, розширюючи прохід. Складні гармошкою вікна (ще їх називають «акордеон») не зовсім відповідають концепції панорамного скління, оскільки в закритому положенні мають місце вертикальні стійки і тільки в повністю складеному стані вона забезпечує вільний огляд.

Складні гармошкою вікна Алюміл. Дніпро, вулиця Харківська

Застосування

 • Організація виходу на відкриту терасу в кафе, оранжереях і котеджах через одну стулку в зимовий період.
 • Об’єднання житлової кімнати приватного будинку або залу ресторану з прилеглою терасою в теплу пору року шляхом повного або часткового складання їх секцій.

В асортименті алюмінієвих вікон «Алюміл» є «гармошки» різного призначення: для зовнішнього і внутрішнього застосування.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.

  Політика обробки персональних даних

  Відгуки

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *