Алюмінієві вхідні двері

Вхідні скляні двері в Києві
 • Встановлюємо алюмінієві двері з 2007 року.
 • Сертифікований переробник дверних систем Алюміл, Алютех, Рейнарс, Текно, Шуко.
 • Скло швейцарської фірми Glass Trösch ми отримуємо з Кам’янського.
 • Стандартне оснащення фурнітурою Stublina сербського виробництва. В економічному варіанті — комплектуючі фірми Kale, Туреччина. У найдорожчому — Sobinco, Бельгія.
 • Час від підписання договору до установки від 7 днів для алюмінієвих систем Текно і від 30 днів для продукції Алюміл, Рейнарс, Шуко.
 • Гарантія на профільну систему, фурнітуру і склопакети 5 років.

Фото об’єктів Кристал-Л

Схема роботи

Ціни

Переваги і недоліки

Історична довідка

Види дверних конструкцій

Замовити розрахунок

Відгуки

Фото об’єктів Кристал-Л

Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 72

Alutech ALT W72

Дніпропетровськ, вулиця Харківська

Схема роботи

 1. Щоб купити вхідні двері, залиште заявку на розрахунок.
 2. На наступний день ми підготуємо комерційну пропозицію. Залежно від технічної складності завдання може знадобитися і більше часу.
 3. Виїзд замірника на об’єкт, зняття розмірів і узгодження деталей.
 4. Точний розрахунок і підписання договору.
 5. Замовлення деталей, виготовлення конструкцій, установка дверей і здача об’єкта.

Дніпро, Запорізьке шосе

Ціни

Алюмінієві вхідні двері зі склопакетомВартість від, грн/м²
Розсувна система з автоматичним приводом54352 (за комплект)
Розпашні двері6500
Складні гармошкою системи8000
Підйомно-розсувні двері12565

Переваги і недоліки

 • Коефіцієнти температурного розширення для скла та алюмінію мають дуже близькі значення, що значно спрощує проектування алюмінієвих профільних систем.
 • Досить висока міцність профілю дозволяє створювати скляні двері великих розмірів, до 3 метрів і більше в ширину і висоту для розсувних конструкцій.
 • Пластичність — виробам можна відносно легко надавати потрібну форму для різного типу аркових конструкцій.
 • Корозійна стійкість — двері з алюмінію при дотриманні технології виробництва і монтажу не піддаються корозії.
 • Вогнестійкість і відсутність іскор при ударі роблять алюмінієвий профіль незамінним при проектуванні протипожежних конструкцій.
 • Висока втомна міцність конструкцій з алюмінію і надійність при при низьких температурах.
 • Відносно висока ціна вхідних дверей з алюмінієвого профілю компенсується тривалим терміном служби. При розумних умовах експлуатації, якісному монтажі і грамотному технічному обслуговуванні із застосуванням відповідних комплектуючих він становить до 80 років і більше.

Історична довідка

Новатором у виробництві архітектурних профілів з алюмінію наприкінці 50-х років минулого століття стала компанія Шуко з Німеччини. Конструкції з алюмінієво-магнієвих сплавів на практиці виявилися дуже міцними і довговічними, особливо це було помітно при інтенсивній експлуатації алюмінієвих вхідних дверей. У 1965 році до виробництва архітектурних профілів підключилася бельгійська компанія «Рейнарс» . Вона є основним конкурентом Шуко і по сьогоднішній день.

Холодний і теплий алюміній

Перші вхідні двері з алюмінієвого профілю при негативних температурах промерзали, віддаючи накопичене тепло назовні. Географія їх комфортного застосування була обмежена країнами з теплим кліматом. Для розширення ринку збуту інженери Шуко в 1970 році вперше представили теплоізольовану або так звану «теплу» дверну систему. Вдосконалений профіль складався з зовнішньої «холодної» і внутрішньої «теплої» частин, з’єднаних між собою полімерною вставкою з високим коефіцієнтом термічного опору, — термомостом. Така комбінована конструкція добре утримує тепло. У 1973 році в Європі вибухнула енергетична криза, ціни на опалення підвищилися і винахід «теплого алюмінію» стався до речі.

Дверний профіль в Україні

Вперше виробництво профільних систем почалося в 1979 році в Броварах Київської області. Асортимент продукції обмежувався холодним профілем з анодованим покриттям. Зроблені в той час алюмінієві вхідні двері і сьогодні можна зустріти в багатьох громадських будівлях і метрополітенах Києва, Харкова, Дніпропетровська. Як правило вони збереглися дуже добре і прослужать ще не один рік. Конструкції з металопластику або дерева при такій тривалій та інтенсивній експлуатації довелося б поміняти не один раз.

Види дверних конструкцій

Будь-які серії алюмінієвих дверей можуть вбудовуватися у відповідні їх профільній системі вітражі або просто встановлюватися в рамі в дверний проріз.

Одностулкові двері

Дана конструкція служить для організації входу і виходу при відносно невеликому потоці людей. Теплова ефективність, звуко- і гідроізоляція як правило краще, ніж у аналогічних двостулкових дверей.

Торговий комплекс. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 72

Штульпові двері

Активна стулка оснащується ручкою і через неї організовується прохід відвідувачів, пасивна в нормальному положенні закрита на шпінгалет і відкривається, утворюючи широкий отвір тільки для проходу великої кількості людей або переміщення габаритного вантажу. Це найдоступніший за ціною вид двостулкових дверей.

Дніпро, проспект Слобожанський

Маятникові двері

Людині завжди зручніше штовхати від себе, тому скляні конструкції з відчиняємими в будь-якому напрямку стулками серед усіх видів розпашних дверей вважаються найзручнішими. Такий ефект може досягатися за рахунок спеціальних петель або вбудованих підлогових доводчиків. Висока пропускна здатність робить алюмінієві маятникові двері привабливими для підземних переходів, метрополітену. Натомість їх щітковий ущільнювач не забезпечує прийнятний рівень теплової ізоляції, тому вони частіше застосовуються для внутрішніх ниток вхідних груп. Тренд на енергоефективність зробив застосування цих дверей в якості зовнішніх дуже рідкісним явищем.

Двері незалежного відкриття

Конструктивно вони схожі на маятникові двері, але їх стулки відкриваються тільки в одну сторону, як правило назовні. Двері незалежного відкриття краще ніж маятникові захищені від продування, так як з трьох сторін мають повноцінний ущільнювач і тільки по центру між стулками встановлено щітковий.

Розсувні двері

Це конструкції, що горизонтально переміщаються по спеціальних рейках.

Застосування

 • Алюмінієві скляні вхідні двері з можливістю виходу на терасу в котеджах, приватних будинках, ресторанах.
 • Зонування простору всередині житлових і офісних приміщень.
 • Вуличні автоматичні розсувні двері в магазинах і автозаправних станціях.

Щодо розпашних конструкцій вони мають кілька переваг:

 • можливість замовити вхідні двері до декількох метрів в ширину і довжину і склити таким чином весь світловий проріз.
 • м’якість ходу і легкість пересування стулки вагою в сотні кілограм відчує навіть дитина.
 • розсувні двері економлять простір усередині приміщень, особливо з огляду на їх можливі розміри.

Підйомно-розсувні двері

З недоліків теплих розсувних дверей слід зазначити їх невисоку в порівнянні з аналогічними за призначенням орними конструкціями теплову, гідро- і звукоізоляцію.

У підйомно-розсувних вдерях ця проблема повністю вирішена. Їх звукова, тепло- і гідроізоляція знаходиться на найвищому рівні, а спінений утеплювач робить вхідні двері такої конструкції придатними для застосування в пасивних будинках.

Двері, що складаються «гармошкою»

Ця алюмінієва конструкція може відкрити світловий проріз на 90%, що не під силу традиційним розсувним системам. Одна стулка як правило в нормальному положенні працює в якості вхідних дверей. При необхідності секції можуть по одній зрушуватися, розширюючи вільний простір. Випускаються складні двері типу «гармошка» (або як їх ще називають «акордеон») в теплому і холодному виконанні.

Застосування

 • Організація виходу на відкриту терасу в ресторанах, оранжереях і приватних будинках через одну стулку в зимовий період.
 • Об’єднання житлового приміщення котеджу або залу ресторану з прилеглою терасою в теплу пору року шляхом повного або часткового складання їх секцій.

В асортименті алюмінієвих дверей «Кристал-Л» є «гармошки» різного призначення. Це холодні системи Алюміл Comfort M900 і Smartia М9800 і тепла Smartia M19800.

Розсувні двері з автоматичним приводом

На виході з торгових центрів можна бачити покупців з великими сумками і нерідко коли обидві руки зайняті вони намагаються штовхати стулку тілом і навіть відкривати за допомогою ніг. Вхідні групи таких магазинів оснащують автоматичними розсувними дверима. Вони здатні працювати в декількох режимах:

 • вхід і вихід в робочому положенні.
 • робота дверей тільки на вхід або на вихід.
 • «літо» — стулки відкриваються на всю ширину.
 • «зима» — на програмовану ширину.
 • ручне управління.

Харків

Вхідні групи

Сучасні зовнішні двері з теплого алюмінієвого профілю прийнято вважати енергоефективними, але при відкритті стулки приміщення починає продувати. Якщо з одиничними протягами в перебігу дня ще можна миритися, то при постійному напливі відвідувачів цей процес може порушити температурний режим. В такому випадку підтримання прийнятного мікроклімату потребуватиме додаткових фінансових витрат на закупівлю енергоносіїв. Щоб звести втрати теплової енергії до мінімуму в великих торгових центрах встановлюють обертові вхідні двері. Вони повністю виключають можливість утворення протягів, захищають приміщення від продування найкращим чином. Недоліком цих конструкцій може бути тільки відносно висока ціна, яка виправдана тільки для громадських будівель із значними людськими потоками.

У магазинах, автозаправних станціях і торгових комплексах для захисту від протягів найчастіше застосовуються вхідні групи. Вони складаються з зовнішньої і внутрішньої ниток дверей, при виготовленні яких застосовується теплий і холодний алюмінієвий профіль відповідно.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.


  Політика обробки персональних даних

  Відгуки

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *