Алюмінієві двері

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.

  Політика обробки персональних даних

  Переваги алюмінію

  • Коефіцієнти температурного розширення для скла та алюмінію мають дуже близькі значення, що значно спрощує проектування алюмінієвих профільних систем.
  • Корозійна стійкість — алюмінієві двері при дотриманні технології виробництва і монтажу не піддаються корозії.
  • Досить висока міцність алюмінію дозволяє створювати вхідні двері великих розмірів. Розсувні двері з алюмінієвого профілю можуть бути до 3 метрів і більше в ширину і висоту.
  Алюмінієві двері
  • Пластичність — виробам можна відносно легко надавати потрібну форму для різного типу аркових конструкцій.
  Алюмінієва вхідна група
  • Висока втомна міцність конструкцій з алюмінію і надійність при при низьких температурах.
  • Вогнестійкість і відсутність іскор при ударі роблять алюмінієвий профіль незамінним при проектуванні протипожежних конструкцій.
  Розсувні двері
  • Відносно висока ціна вхідних дверей з алюмінієвого профілю компенсується тривалим терміном служби. При розумних умовах експлуатації, якісному монтажі і грамотному технічному обслуговуванні із застосуванням відповідних комплектуючих він становить до 80 років і більше.
  Стоматологічна клініка. Дніпро, Запорізьке шосе, 5
  Вхідна група будівельної академії
  Придніпровська державна академія будівництва і архітектури

  Кристал-Л виробляє і встановлює алюмінієві двері в Україні з 2007 року:

  • Сертифікований переробник дверних систем Алюміл, Алютех, Рейнарс, Текно, Шуко.
  • Стандартне оснащення фурнітурою Stublina сербського виробництва. В економічному варіанті — комплектуючі фірми Kale, Туреччина. У найдорожчому — Sobinco, Бельгія.
  • Час від підписання договору до установки від 7 днів для алюмінієвих систем Текно і від 30 днів для продукції Алюміл, Рейнарс, Шуко.
  • Гарантія на профільні системи, фурнітуру і склопакети від 1 до 5 років.

  Ресторан. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 27
  Офіс. Бердянськ, вул. Центральна, 49

  Вхідні двері

  Види дверних конструкцій

  Одностулкові двері

  Однопільні двері з теплого алюмінієвого профілю. Торговий комплекс на проспекті Дмитра Яворницького, 70а в Дніпрі

  Служать для організації входу і виходу при відносно невеликому потоці людей. Теплова ефективність, звуко- і гідроізоляція краще, ніж у аналогічних двостулкових дверей.

  Штульпові двері

  Штульпові двопільні двері. Профіль Текно 60 ТІ

  Активна стулка оснащується ручкою і через неї організовується прохід відвідувачів, пасивна в нормальному положенні закрита на шпінгалет і відкривається, утворюючи широкий отвір тільки для проходу великої кількості людей або переміщення габаритного вантажу. Це найдоступніший за ціною вид двостулкових дверей.

  Маятникові двері

  Людині завжди зручніше штовхати від себе, тому алюмінієві конструкції з відкриваються в будь-якому напрямку стулками серед всіх видів орних дверей вважаються найзручнішими. Такий ефект може досягатися за рахунок спеціальних петель або вбудованих підлогових доводчиків. Висока пропускна здатність робить алюмінієві маятникові двері привабливими для підземних переходів, метрополітену. Їх щітковий ущільнювач не забезпечує прийнятний рівень теплової ізоляції, тому вони частіше застосовуються для внутрішніх ниток вхідних груп. Тренд на енергоефективність будівель зробив застосування цих гойдаються дверей в якості зовнішніх дуже рідкісним явищем.

  Двері незалежного відкриття

  Конструктивно схожі на маятникові двері, але їх стулки відкриваються тільки в одну сторону, як правило назовні. Двері незалежного відкриття краще ніж митників захищені від продування. З трьох сторін вони мають повноцінний ущільнювач і тільки по центру між стулками встановлений щітковий.

  Вхідні групи

  Енергодар, пр. Будівельників, 27б

  Сучасні зовнішні двері з теплого алюмінієвого профілю відрізняються високою енергоефективністю, але при відкритті стулки утворюється протяг. Якщо з одиничними продування протягом дня ще можна миритися, то при постійному напливі відвідувачів цей процес може порушити температурний режим.

  Для захисту таких будівель від протягів найчастіше застосовуються вхідні групи. Вони складаються з зовнішньої і внутрішньої ниток алюмінієвих дверей. При їх виготовленні застосовується теплий і холодний профіль відповідно. У магазинах з великим потоком відвідувачів вхідні групи можуть оснащуватися тепловими завісами.

  Алюмінієва вхідна група

  У найбільш великих громадських будівлях, торгових центрах при максимальних людських потоках можуть не справлятися навіть вхідні групи з встановленими в них тепловими завісами. До відома втрат теплової енергії до мінімуму в таких випадках встановлюють револьверні двері. Вони повністю виключають можливість утворення протягів, захищають приміщення від продування найкращим чином. Недоліком револьверних вхідних дверей може бути тільки відносно висока ціна, яка виправдана тільки для будівель із значними людськими потоками.

  Розсувні двері

  Reynaers CP 96/CP 96-LS

  Дніпро, пл. Шевченко, 1ж

  Ізольована тепла система початкового рівня. Стулки в ній переміщуються горизонтально по спеціальних напрямних «рейках». У котеджах розсувні двері з системи Reynaers CP 96 застосовують для виходу на холодну засклену терасу, балкон.

  Зручність експлуатації за рахунок економії простору всередині приміщення. М’який хід і легкість пересування стулки.

  Алюмінієві розсувні двері Reynaers CP 96

  Ізоляція розсувних дверей з профілю Reynaers CP 96 відповідає м’яким європейським зим. В умовах українського клімату примикання нижньої поверхні стулки в дверях цієї серії може недостатньо добре захищати від продування. Це обмежує застосування «раздвіжек» Reynaers CP 96 другий кліматичною зоною України (Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Херсон).

  Алюмінієві двері Reynaers CP 96-LS мають ефективний ущільнювач по всьому периметру стулки. У кафе і ресторанах вони застосовуються для виходу на літній майданчик.

  • Максимально можлива ширина і висота стулки 2300 мм.
  • Мінімальна товщина заповнення 11 мм, максимальна – 30 мм.
  • Видима ширина середнього перетину 104 мм.
  • Повітронепроникність 4 класу.

  Одно-, дво- і трьохрейкове виконання дозволяє вибрати відповідну конфігурацію розсувних дверей з 11-ти можливих варіантів відкриття.

  • Водонепроникність класу 9А.
  • Опір вітровому навантаженню класу C.
  • Стійкість до злому класу WK2 / RC2.
  • Глибина стулки 43 мм.

  Reynaers CP 130/CP 130-LS

  Підйомно-зсувні двері поєднують в собі високу ізоляцію вхідних дверей і зручність розсувних конструкцій.

  Алюмінієві двері Reynaers CP 130/CP 130-LS служать для розсувного скління котеджів і приватних будинків.

  • Найбільша вага відчиняємих елементів 300 кг.
  • Максимальні розміри 2700 на 2700 мм.
  • Є більш енергоефективний варіант виконання з утепленням фальца склопакета і коефіцієнтом теплопровідності Uf = 2,78 Вт / м²К.
  • Стійкість до злому WK2.

  Розсувні двері з кутовим відкриванням створюють максимально вільний доступ на прилеглу до будинку терасу.

  • Межа водонепроникності класу 9A (Б) – витримує тиск до 600 Па.
  • Під замовлення системи Рейнарс CP 130 / CP 130-LS можуть оснащуватися низьким порогом.

  Складні двері «гармошка»

  Alumil Smartia M19800 «Accordion Aluterm»

  Алюмінієва система «акордеон» служить для скління широкого отвору з виходом на терасу ресторану або котеджу. Дозволяє об’єднань житлове приміщення з прилеглою терасою в теплу пору року шляхом повного або часткового складання їх секцій.

  Застосовуються складні двері також в автосалонах для пропуску автомобілів. У розкладеному стані вони забезпечують максимально можливе відкриття дверного отвору.

  • Ці складні двері можуть відкрити світловий проріз на 90%, що не під силу звичайним розсувним системам.
  • Одна стулка як правило в нормальному положенні працює в якості вхідних дверей.

  • При необхідності секції можуть по одній зрушуватися, розширюючи вільний простір.
  • У зібраному стані крайня стулка виконує функцію звичайних дверей.
  • Глибина стулки 50 мм.
  • Максимальна вага стулки 125 кг.
  • Склопакет до 32 мм.
  • Роликові петлі.
  • Напрямна може бути втоплена і з притвором.

  Alumil Smartia М9800

  Холодна версія системи Alumil Smartia M19800 без термоізоляції розрахована на внутрішнє застосування. Alumil Smartia М9800 забезпечує швидку організацію проходу великої кількості людей або переміщення вантажів в офісах і ресторанах. В зібраному стані прохід людей виробляється через крайню секцію.

  Міцна система з холодного алюмінієвого профілю служить для виготовлення складних дверей типу «акордеон» великих форматів.

  • Глибина стулки 50 мм.
  • Заповнення склом або склопакетом товщиною до 32 мм.
  • Роликові петлі.
  • Нижня направляюча може бути втоплена або з притвором за бажанням замовника.
  • Максимальна вага стулки 125 кг.

  Холодні двері

  Для виготовлення холодних дверей застосовуються орні і розсувні системи з алюмінієвого профілю без терморозриву. Для гідро- і звукоізоляції вони оснащуються двома, а іноді і трьома контурами ущільнення. У більш дорогих моделях один з них для забезпечення кращого примикання може мати прапорцевим форму.

  Алюмінієві двері з холодного профілю Текно 50 можуть оснащені системою відведення конденсату через спеціальні отвори в дренажну камеру і потім назовні, що робить їх придатними для зовнішнього застосування в неопалюваних приміщеннях. Також вони розрізняються товщиною стінок алюмінієвого профілю. У найміцніших систем із зовнішнього боку вона становить 2 мм і більше.

  Холодні двері з профілю Текно 45 П

  Алюмінієві двері Текно 45 П

  Дніпро, ТК «Слов’янський», вул. Курчатова, 1
  Холодні алюмінієві двері зі склом
  Констркуція з профілю Текно 50 для важких умов експлуатації
  Дніпро, пр. Пушкіна, 26

  Ціни

  Алюмінієві дверіВартість від, грн/м²
  Вхідні двері зі склопакетом6500
  Розсувні двері
  Складні системи «гармошка»8000
  Холодні двері зі склом

  Замовити розрахунок

   Політика обробки персональних даних

   Історична довідка

   Новатором у виробництві архітектурних профілів з алюмінію наприкінці 50-х років минулого століття стала компанія Шуко з Німеччини. Конструкції з алюмінієво-магнієвих сплавів на практиці виявилися дуже міцними і довговічними, особливо це було помітно при інтенсивній експлуатації алюмінієвих вхідних дверей. У 1965 році до виробництва архітектурних профілів підключилася бельгійська компанія «Рейнарс» . Вона є основним конкурентом Шуко і по сьогоднішній день.

   Холодний і теплий алюміній

   Перші вхідні двері з алюмінієвого профілю при негативних температурах промерзали, віддаючи накопичене тепло назовні. Географія їх комфортного застосування була обмежена країнами з теплим кліматом. Для розширення ринку збуту інженери Шуко в 1970 році вперше представили теплоізольовану або так звану «теплу» дверну систему. Вдосконалений профіль складався з зовнішньої «холодної» і внутрішньої «теплої» частин, з’єднаних між собою полімерною вставкою з високим коефіцієнтом термічного опору, — термомостом. Така комбінована конструкція добре утримує тепло. У 1973 році в Європі вибухнула енергетична криза, ціни на опалення підвищилися і винахід теплого алюмінію стався до речі.

   Дверний профіль в Україні

   Вперше виробництво профільних систем почалося в 1979 році в Броварах Київської області. Асортимент продукції обмежувався холодним профілем з анодованим покриттям. Зроблені в той час алюмінієві вхідні двері і сьогодні можна зустріти в багатьох громадських будівлях і метрополітенах Києва, Харкова, Дніпропетровська. Як правило вони збереглися дуже добре і прослужать ще не один рік. Конструкції з металопластику або дерева при такій тривалій та інтенсивній експлуатації довелося б поміняти не один раз.

   Замовити розрахунок

   Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.

    Політика обробки персональних даних

    Відгуки

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *