Інсоляція житлових приміщень

Недостатня освітленість офісу при постійному перебуванні в ньому людей може призводити до розладів психіки. Це було показано в дослідженнях по «зимової депресії» американського психіатра Альфреда Леві в 1980 році.

У сучасних лікарів це захворювання отримало назву «сезонозавісімое розлад». Йому піддається понад 10% населення Землі, в основному жителів Північної півкулі. В Європі для попередження «сонячної недостатності» застосовують лампи повного спектра. У Великобританії ціни на них починаються з позначки 10 фунтів стерлінгів за одну штуку. Вони передають більш повний спектр природного світла, в тому числі його невидиму ультрафіолетову складову і застосовуються для освітлення шкіл, дитячих садів, виробничих підприємств, оранжерей.

Поряд із застосуванням ультрафіолетових ламп одним із способів попередження «сезонозавісімих розладів» у людини вважається установка панорамних вікон.

Вони можуть оснащуватися склопакетами з рефлективний дзеркальними стеклами, енергоефективними і мультифункціональними властивостями. Лист скла з рефлективний покриттям з оксиду металу практично повністю відсікає ультрафіолетову складову сонячного випромінювання, що не кращим чином позначається на будь-яких живих організмах, в тому числі і рослинах. Для скління зимових садів застосовувати їх не рекомендується. До того-ж рефлективні скла мають чималу ціну. Практично повністю усувають ультрафіолетове випромінювання і різні сонцезахисні плівки.

Альтернативою їм служать більш сучасні і доступні за ціною мультифункціональні і енергоефективні скла. Вони застосовуються в складі двох-або трикамерні склопакета і не так активно зменшують інтенсивність сонячного випромінювання в ультрафіолетовому спектрі, що позитивно позначається для здоров’я рослин і людини.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.


    Політика обробки персональних даних

    Опубліковано
    В категорії Статті

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *