Зимовий сад з басейном

Проектування

При розрахунках ставилося завдання зробити купальний сезон цілорічним, а енерговитрати на обігрів приміщення звести до мінімуму. Було прийнято рішення виконати скління зимового саду теплим алюмінієвим профілем. Проектування проведено з урахуванням розрахунку вітрових навантажень і навантажень від снігу для першої кліматичної зони України.

Архітектурний профіль

Вибір припав на теплий ліцензійний алюмінієвий профіль Текно Фасад 50. Терморозрив стійок і ригелів забезпечується вставками з ПВХ шириною 5 і 14 мм, що гарантує опір теплопередачі групи матеріалів 2.1 по DIN 4108 національного стандарту Німеччини.
Дренаж води відбувається по внутрішніх каналах стійок і ригелів.
Полімерне покриття нанесено способом порошкового фарбування, що гарантує високий захист від різних зовнішніх впливів, в тому числі підвищеної вологості.
Фактура профілю для скління басейну підбиралася індивідуально з урахуванням вимог до дизайну проекта. Гарантійний термін служби профілю складає 5 років і підтверджений заводом-виробником. На практиці термін служби складе до 80 років і більше.

Склопакет

Скління зимового саду з басейном виконувалося двокамерними енергозберігаючими склопакетами виробництва шведської компанії ГласТрёш в місті Кам’янському (Дніпродзержинськ).
Для скорочення витрат на опалення взимку і обігрів влітку зовні басейн засклений спеціально розробленим для великих площ засклення зимових садів мультифункційним склом EUROGLAS з покриттям SILVERSTAR COMBI. Це скорочує нагрівання приміщення влітку на 57% і на таку ж саму величину зменшує втрати енергії взимку.
З огляду на зростання тарифів на постачання енергоносіїв прийнято рішення встановити внутрішнє скло від енергопакету Glas Trösch EN2plus 32 мм, що еквівалентно кам’яный кладцы в дві цеглини або 0,3 метра і 0,1 метр ізоляції. Термін служби напилення i-скла дорівнює терміну служби самого скла, оскільки енергоефективний шар знаходиться з внутрішньої сторони і не може бути знищено механічним або будь-яким іншим шляхом.

Фурнітура

З урахуванням досвіду тривалої експлуатації фурнітури різних виробників, при проектуванні скління басейну вирішили зупинитися на виробах фірми SIEGENIA, як найбільш надійних. Фурнітура відчинямих і відкидних вікон SIEGENIA ALU D300 і ALU DK200 витримує високі навантаження до 300 і 200 кг відповідно.

Замовити розрахунок

Комерційну пропозицію ми надамо на наступний робочий день. В залежності від поточного завантаження і складності завдання може знадобитися і більше часу.


    Політика обробки персональних даних

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *