Компанія «Кристал-Л» виробляє і встановлює зовнішні алюмінієві двері з 2007 року:
- Сертифікований переробник дверних систем Алюміл, Алютех, Рейнарс, Текно, Шуко.
- Стандартна комплектація фурнітурою Stublina сербського виробництва. В економічному варіанті — комплектуючі фірми Kale, Туреччина. У найдорожчому — Sobinco, Бельгія.
- Час від підписання договору до установки від 7 днів для алюмінієвих систем Текно і від 30 днів для продукції Алюміл, Рейнарс, Шуко.
- Гарантія на профільну систему, фурнітуру і склопакети 5 років.
Замовити
Дізнайтеся ціну установки вхідних дверей
Теплий алюміній
Коефіцієнти температурного розширення для скла та алюмінію мають дуже близькі значення, що значно спрощує проектування алюмінієвих конструкцій.
Висока корозійна стійкість — двері з алюмінію при дотриманні технології виробництва і монтажу не піддаються корозії.
Висока міцність алюмінієвого профілю дозволяє створювати вхідні двері великих розмірів.
- Зовнішня і внутрішня частини алюмінієвого профілю розділені спеціальною вставкою (термомостом). Такий профіль називають теплим алюмінієм.
- Сучасний енергоефективний профіль оснащений 3-х камерним термомостом з поліаміду. Це значно покращує властивості теплого алюмінію.
- Центральний ущільнювач флажковой форми покращує примикання і виключає можливість продування.
- Товщина зовнішньої стінки алюмінієвого профілю 2 мм робить конструкцію дуже міцною.
Замовити
Дізнайтеся вартість вхідних дверей з алюмінієвого профілю
При разумных условиях эксплуатации, качественном монтаже и грамотном техническом обслуживании с применением соответствующих комплектующих срок службы алюминиевых дверей составит до 80 лет и более.
Пластичность — изделиям можно относительно легко придавать нужную форму для разного типа арочных конструкций.
Относительно высокая цена входных дверей из алюминиевого профиля компенсируется длительным сроком службы.
Ціни
Вартість теплих алюмінієвих вхідних дверей зі склопакетом від 6500 грн / м².
Види дверних конструкцій
Одностулкові двері
Служать для організації входу і виходу при відносно невеликому потоці людей. Теплова ефективність, звуко- і гідроізоляція краще, ніж у аналогічних двостулкових дверей.
Штульпові двері
Активна стулка оснащується ручкою і через неї організовується прохід відвідувачів, пасивна в нормальному положенні закрита на шпінгалет і відкривається, утворюючи широкий отвір тільки для проходу великої кількості людей або переміщення габаритного вантажу. Це найдоступніший за ціною вид двостулкових дверей.
Маятникові двері
Людині завжди зручніше штовхати від себе, тому алюмінієві конструкції з відкриваються в будь-якому напрямку стулками серед всіх видів орних дверей вважаються найзручнішими. Такий ефект може досягатися за рахунок спеціальних петель або вбудованих підлогових доводчиків. Висока пропускна здатність робить алюмінієві маятникові двері привабливими для підземних переходів, метрополітену. Їх щітковий ущільнювач не забезпечує прийнятний рівень теплової ізоляції, тому вони частіше застосовуються для внутрішніх ниток вхідних груп. Тренд на енергоефективність будівель зробив застосування цих гойдаються дверей в якості зовнішніх дуже рідкісним явищем.
Двері незалежного відкриття
Конструктивно схожі на маятникові двері, але їх стулки відкриваються тільки в одну сторону, як правило назовні. Двері незалежного відкриття краще ніж митників захищені від продування. З трьох сторін вони мають повноцінний ущільнювач і тільки по центру між стулками встановлений щітковий.
Вхідні групи
Сучасні зовнішні двері з теплого алюмінієвого профілю відрізняються високою енергоефективністю, але при відкритті стулки утворюється протяг. Якщо з одиничними продування протягом дня ще можна миритися, то при постійному напливі відвідувачів цей процес може порушити температурний режим.
Для захисту таких будівель від протягів найчастіше застосовуються вхідні групи. Вони складаються з зовнішньої і внутрішньої ниток алюмінієвих дверей. При їх виготовленні застосовується теплий і холодний профіль відповідно. У магазинах з великим потоком відвідувачів вхідні групи можуть оснащуватися тепловими завісами.
У найбільш великих громадських будівлях, торгових центрах при максимальних людських потоках можуть не справлятися навіть вхідні групи з встановленими в них тепловими завісами. До відома втрат теплової енергії до мінімуму в таких випадках встановлюють револьверні двері. Вони повністю виключають можливість утворення протягів, захищають приміщення від продування найкращим чином. Недоліком револьверних вхідних дверей може бути тільки відносно висока ціна, яка виправдана тільки для будівель із значними людськими потоками.
Замовити
Дізнайтеся ціну дверей з теплого алюмінієвого профілю
Історична довідка
Новатором у виробництві архітектурних профілів з алюмінію наприкінці 50-х років минулого століття стала фірма «Шуко» з Німеччини. Конструкції з алюмінієво-магнієвих сплавів на практиці виявилися дуже міцними і довговічними, особливо це було помітно при інтенсивній експлуатації алюмінієвих вхідних дверей. У 1965 році до виробництва архітектурних профілів підключилася бельгійська компанія «Рейнарс» . Вона є основним конкурентом «Шуко» і по наш час.
Теплі алюмінієві двері
Перші вхідні двері з алюмінієвого профілю при негативних температурах промерзали, віддаючи накопичене тепло назовні. Географія їх комфортного застосування була обмежена країнами з теплим кліматом. Для розширення ринку збуту інженери «Шуко» в 1970 році вперше представили теплоізольовану або так звану «теплу» дверну систему. Вдосконалений профіль складався з зовнішньої «холодної» і внутрішньої «теплої» частин, з’єднаних між собою полімерною вставкою з високим коефіцієнтом термічного опору, — термомостом. Така комбінована конструкція добре утримує тепло. У 1973 році в Європі вибухнула енергетична криза, ціни на опалення підвищилися і винахід теплого алюмінію стався до речі.
Дверний профіль в Україні
Вперше виробництво профільних систем почалося в 1979 році в Броварах Київської області. Асортимент продукції обмежувався холодним профілем з анодованим покриттям. Зроблені в той час алюмінієві вхідні двері і сьогодні можна зустріти в багатьох громадських будівлях і метрополітенах Києва, Харкова, Дніпропетровська. Як правило вони збереглися дуже добре і прослужать ще не один рік. Конструкції з металопластику або дерева при такій тривалій та інтенсивній експлуатації довелося б поміняти не один раз.