Алюмінієві панорамні вікна

Алюмінієві вікна гармошка. Ресторан «В головних ролях». Дніпро, Магдебургского права вул., 2

Компанія «Кристал-Л» виробляє алюмінієві панорамні вікна в Дніпропетровську з 2007 року:

 • Сертифікований переробник профільних систем: Алюмаш, Алюміл, Алютех, Рейнарс, Шуко.
 • Встановлюємо панорамні вікна в Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі, Харкові, інших містах України.
 • Час від підписання договору до монтажу від 3 тижнів і більше для систем європейських виробників виробників і від 7 днів для продукції заводу Алюмаш.
Панорамне скління офісу. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 4
Глухі вікна з профілю Текно 73 ТІ. Магазин. Дніпропетровськ, пр. Слобожанський, 109
Розсувні алюмінієві вікна Reynaers CP 96. Одеса

Теплий алюміній

Алюмінієві вікна та двері
Котедж з панорамними вікнами
 • Пластичність – виробам можна відносно легко надавати необхідну форму для різного типу аркових конструкцій.
Алюмінієві вікна та двері
Алюмінієві вікна Текно 73 ТІ
 • Коефіцієнти лінійного температурного розширення скла і алюмінію мають дуже близькі значення, що значно спрощує розробку панорамних вікон з цього металу.
Алюмінієві розсувні вікна
Розсувні вікна Reynaers CP 130
 • Висока міцність профілю дозволяє створювати вікна великих розмірів. Алюмінієві розсувні системи можуть мати до 3 метрів і більше в ширину і висоту.
Профіль Текно 73 ТІ в розрізі
Замовити розрахунок вартості


  Дізнайтеся ціну вікон з теплого алюмінієвого профілю

  алюмінієві вікна
  Арочні вікна в торговому комплексі. Дніпро, вул. Херсонська, 5
  • Висока корозійна стійкість – при дотриманні технології виробництва і монтажу алюмінієві вікна не піддаються корозії
  Скління вітрин магазинів. Дніпро, Тополина вул., 1
  • Застосовувані алюмінієво-магнієві сплави мають високу міцність від утоми і надійність при низьких температурах.
  Великі вікна в підлогу
  Великі вікна в підлогу. Київ
  • Відносно висока ціна алюмінієвих вікон компенсується тривалим терміном служби. При розумних умовах експлуатації, якісному монтажі і грамотному технічному обслуговуванні він становить до 80 років і більше.

  Ціни

  Алюмінієві поворотно-відкидні вікна
  Поворотно-відкидне вікно. Дніпро, вул. Гоголя, 12
  Алюмінієві вікнаВартість від, грн/м²
  поворотно-відкидні, штульпові6500
  глухі2600
  підйомно-зсувні Reynaers CP15520000
  розсувні системи
  гармошка8000
  Панорамне скління котеджу
  Арочні алюмінієві вікна в приватному будинку. Запоріжжя

  Розміри віконних систем

  Панорамні вікна за своїм функціональним призначенням повинні забезпечити найкращу інсоляцію приміщення, тому як правило їх проектують заввишки від підлоги до стелі (від висоти 70 см над рівнем підлоги при установці підлогових конвекторів) в каркасних будівлях або до висоти перемички в будинках з несучими зовнішніми стінами при їх реконструкції. Вікна повинні бути максимально більшими за висотою. Панорамне скління повинно забезпечувати хороший огляд і мати достатню для цього ширину, яка вибирається виходячи з наявного світлового прорізу і архітектурної концепції.

  Французькі вікна як різновид панорамного скління забезпечують функцію дверей для виходу на терасу. Сучасні алюмінієві системи дозволяють зробити їх з мінімальною висотою порогу або й зовсім без нього.

  На практиці розміри панорамних вікон обмежені габаритами печей для виробництва розжареного скла і обмеженням по габариту вантажів при русі по автодорогах. В Україні виробляються великогабаритні склопакети максимального розміру 3210 мм по ширині і 6000 мм по висоті. Доставляються вони спеціальними автомобілями — джамбовозами.

  Розміри відкритих елементів відрізняються для різних профільних систем і можуть досягати до трьох метрів в довжину і ширину.

  Профіль Рейнарс
  Замовити розрахунок вартості


   Дізнайтеся ціну і терміни установки панорамного скління

   Види віконних конструкцій

   Поворотно-відкидні вікна

   Балкони
   Панорамне скління балконів. В якості відчиняємих елементів тут застосовуються поворотно-відкидні стулки з теплою алюмінієвої системи Текно 73ТІ. Кривий Ріг

   Це найпоширеніший і доступний за ціною вид віконних конструкцій. Максимальна ширина обмежена 1,6 метра, а обов’язкова при великих розмірах вертикальна перемичка заважає огляду і порушує саму концепцію панорамних вікон. Для відкриття широких стулок потрібна відповідна їх розміром площу в приміщенні, що не завжди зручно. Сфера застосування подібних конструкцій – вбудоввані в алюмінієві вітражі відчиняємі елементи. Для панорамного скління їх використовують вкрай рідко. Поворотно-відкидні конструкції можуть застосовуватися для виготовлення французьких вікон, коли архітектурна концепція вимагає робити їх невеликої ширини, а для таких розмірів підібрати розсувну конструкцію не представляється можливим.

   Штульпові вікна

   французькі вікна
   Французьке вікно для виходу на балкон в приватному будинку

   Застосовується дана конструкція як правило при обмеженій ширині дверного отвору, коли встановити розсувну систему не дозволяють габарити прорізу. Штульпові вікна складаються з двох стулок: активної і пасивної. Активна оснащується ручкою і вона відкривається в першу чергу, пасивна в нормальному положенні може бути закрита на шпінгалет і відкривається, утворюючи більш широкий отвір для виходу на терасу. Штульпові вікна позбавлені вертикальної перемички, що робить їх більш зручними ніж поворотно-відкидні системи.

   Профіль Рейнарс
   Замовити розрахунок


    Дізнайтеся ціну вікон з алюмінієвого профілю

    Розсувні вікна

    Панорамне скління котеджу
    Підйомно-зсувні алюмінієві вікна Reynaers CP130-LS

    Розсувні алюмінієві вікна мають щітковий ущільнювач і в силу своїх конструктивних особливостей не забезпечують досить щільного прилягання зверху і знизу конструкції, як у їх орних аналогів. Останнім часом зі зростанням цін на енергоносії і посиленням вимог до енергоефективності будівель їх зовнішнє застосування обмежене в основному склінням неопалюваних приміщень. Усередині приватних будинків розсувні вікна можуть застосовуватися для організації виходу з житлового приміщення до прилеглого зимового саду.

    Підйомно-розсувні системи забезпечують достатній для надійного примикання притвор і мають хорошу гідроізоляцію, а при застосуванні спіненого наповнювача алюмінієвого профілю з утепленням фальца склопакета можуть застосовуватися для розсувного скління енергоефективних та пасивних будинків.

    Застосування

    Алюмінієвий профіль Reynaers CP 155-LS
    Розсувні і підйомно-зсувні вікна економно витрачають простір на прилеглій до котеджу майданчику, особливо з огляду на їх можливі розміри
    • Великі французькі вікна до декількох метрів в ширину і довжину з можливістю виходу на прилеглу майданчик в котеджах, приватних будинках, ресторанах. М’якість ходу і легкість пересування стулки вагою в сотні кілограм буде перший час чимало дивувати.

    Гармошка

    Панорамне скління ресторану
    Вікна гармошка з алюмінієвого профілю Alumil SMARTIA M19800

    Эта алюминиевая конструкция может открыть световой проём на 90%, что заметно больше традиционных раздвижных окон. Одна створка как правило в нормальном положении работает в качестве обычной распашной двери. При открытии светового проёма секции могут по одной сдвигаться, расширяя проход. Алюминиевые окна гармошка не совсем отвечают концепции панорамного остекления, поскольку в закрытом положении имеют место вертикальные стойки и только в полностью сложенном состоянии они обеспечивают свободный обзор.

    Профіль Алюміл
    • Об’єднання житлової кімнати приватного будинку, залу ресторану з прилеглої майданчиком в теплу пору року шляхом повного або часткового складання секцій.
    • Для виходу у двір в зимову пору року служить як правило одна стулка.
    • Алюмінієві вікна гармошка можуть застосовуватися і для виходу на балкон.
    Профіль Алюміл
    Замовити розрахунок


     Дізнайтеся ціну і терміни установки алюмінієвих вікон гармошка

     Відгуки

     +380504810821