Алюмінієве фасадне скління

Замовити розрахунок вартості


  Дізнатися ціну фасадного скління алюмінієвим профілем

  Фасадне скління поліклініки
  Стоматологічна клініка. Дніпро, Запорізьке шосе, 5
  Фасадне скління торгового центру
  Торговий центр. Кривий Ріг

  Компания «Кристал-Л» виробляє й встановлює алюмінієве фасадне скління з 2007 року:

  • Скло американської фірми Guardian.
  • Фурнітура Стубліна, Сербія.
  • Алюмінієві системи «Алюмаш», Reynaers, Schuco.
  • Час від підписання договору до установки фасадної конструкції від 7 днів, в залежності від обсягу робіт і завантаження виробничих потужностей.
  • Гарантія на профільну систему, склопакети і фурнітуру 5 років.

  Фасадне скління торгового центру
  Торговий центр Київ. Полтава, вул. Зіньківська, 6 / 1а
  Вітражне скління магазину
  Універсальний магазин. Запоріжжя, вул. Бородінська, 14

  Переваги алюмінію

  Ресторан з фасадним склінням
  Ресторан. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 27
  • Коефіцієнти температурного розширення алюмінію і скла мають дуже близькі значення. Це значно спрощує проектування фасадного скління.
  Фасадне скління офісної будівлі
  Офісний комплекс. Бердянськ, вул. Центральна, 49
  • Застосування алюмінієвого профілю дозволяє значно зменшити навантаження на фундамент будівлі.
  Котедж з фасадним склінням
  Фасадне скління котеджу. Маріуполь
  • Легуючі добавки магнію і кремнію роблять алюмінієві сплави дуже міцними. В Україні в основному застосовуються сплави АД 31, 6060 і 6063. Вони дозволяють створювати вітражі великої площі з мінімальною кількістю палітурок.
  Фасадне скління магазину
  Замовити розрахунок


   Дізнатися ціну фасадного скління алюмінієвим профілем

   Фасадне скління торгового центру
   Торговий центр. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 72
   • При контакті з іншими металами не утворює іскри, тому його використовують при виробництві фасадних конструкцій для приміщень з підвищеними вимогами до протипожежної безпеки.
   Фасадне скління громадської будівлі
   Будинок культури. Енергодар, пр. Будівельників, 27б
   • Вітражі покращують освітленість приміщень і зменшують витрати на електроенергію.
   Фасадне скління ресторану
   Стрічкове скління ресторану. Маріуполь
   • Розрахунковий термін служби фасадних конструкцій з алюмінію до 80 років і більше.

   Ціни

   Фасадне скління будівлі
   Офісна будівля. Дніпро, пр. Гагаріна, 42
   Фасадне склінняВартість від, гривень/м²
   Розрахунок, переробка та доставка комплектуючих1500
   Енергозберігаючі склопакети600
   Монтаж700

   Дізнатися ціну вітражного скління алюмінієвим профілем


    Фасадне скління в Дніпропетровську
    Дніпро, пр. Гагаріна, 42
    Фасадне скління торгового комплексу
    Торговий комплекс. Дніпропетровськ, пр. Дмитра Яворницького, 70а

    Види фасадного скління

    Холодний алюміній

    Фасадне скління виробничих будівель
    Фасадне скління виробничої будівлі холодним алюмінієвим профілем

    Алюмінієвий профіль для вітражів найпростішої конструкції не має терморозриву і має високу теплопровідність. Температура повітря в приміщенні, заскленому таким профілем, і за його межами буде швидко вирівнюватися. Застосування холодних систем економічно доцільно при виготовленні конструкцій для неопалюваних приміщень або фальш-фасадному склінні:

    • Холодні зовнішні вітрини магазинів.
    • Додання сучасного виду морально застарілим фасадам при реконструкції.
    • Виробничі будівлі.

    При створенні холодного фасадного скління застосовуються стійко-ригельні системи без термоізолюючої вставки. Заповнення виконується з однокамерних склопакетів або одинарного скла. За вартістю холодне фасадне скління виходить приблизно на 20% дешевше аналогічного теплого.

    Колір профілю

    Під замовлення профіля фарбуються по каталогу RAL в один з більш ніж 200 відтінків, або анодируется в срібло, шампань, золото, бронзу або чорний колір.

    Теплий алюміній

    Фасадне скління торгового комплексу
    Дніпро, Тополина вул., 1

    Для відповідності сучасним вимогам замовників виробники стійко-ригельних систем пропонують встановлювати під притискну планку вставку з ударостійкого і достатнього твердого полівінілхлориду, яка створює терморозрив. Можливість промерзання стійок і ригелів фасадної системи при цьому виключається. Товщина даної вставки приймається рівною товщині склопакета. Тепле фасадне скління з вітражами з алюмінієвого профілю розраховується таким чином, щоб при самих несприятливих погодних умовах даної кліматичної зони температура на внутрішній поверхні стійок і ригелів була вище точки роси 10,7 °C, щоб виключити утворення конденсату. Це більше ніж вимога діючих в Україні норм ДБН, які встановлюють мінімально допустиме значення температури на внутрішній поверхні скління, коробок, імпостів і штапиків вікон і дверей житлових і громадських будівель в 6 °C. Для промислових будівель це значення повинно бути не менше 0 °C.

    Застосовуються ущільнювальні прокладки з етиленпропіленового каучуків. Фальц склопакету утеплюється спіненим матеріалом.

    Коефіцієнт приведеного опору теплопередачі алюмінієвих вітражів розраховується для всієї фасадної конструкції. З квітня 2017 року згідно з ДБН В.2.6-31: 2016 року для 1 кліматичної зони України, куди входять міста Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Кривий Рiг коефіцієнт приведеного опору повинен задовольняти умові: R >= 0,75 м²*K/Вт. Для другої кліматичної зони України, з обласними центрами Запоріжжя і Марiупiль: R >= 0,6 м²*K/Вт. Для теплого фасадного скління і зенітних ліхтарів промислових і сільськогосподарських будівель з сухим і нормальним режимом першої кліматичної зони: R >= 0,45 м²*K/Вт. Для другої кліматичної зони: R >= 0,42 м²*K/Вт.

    Системи фасадного скління

    Торговий комплекс

    Стійко-ригельна система

    Скління торгового центру
    Кріплення вітражів до перекриттів будівлі. Торговий центр Київ

    При традиційному способі скління алюмінієві вітражі встановлюються в отвір. Навіть якщо вони займають весь простір від підлоги і до стелі по всій довжині фасадної частини будівлі, таке скління вважається стрічковим. Для створення ефекту суцільних вітражів алюмінієвий каркас збирається з вертикальних стійок і горизонтальних ригелів. Він кріпиться до перекриття будівлі. Видима зовнішня і внутрішня ширина стійок і ригелів дорівнює ширині притискної планки, на яку зверху одягається декоративна кришка шириною як правило 50 мм.

    Фасадне скління магазину
    Фасадне скління встановлено в віконні отвори. Дніпро, вул. Робоча, 152

    Стійки і ригелі утворюють алюмінієві вітражі і на тлі масиву скла зовні виглядають тонкими лініями. Заповнення з склопакетів залучається притискними планками, які в свою чергу закриваються спеціальними кришками. Їх форма може бути різною, від прямокутної до закругленої.

    Енергоспоживання будівлі буде залежати від характеристик встановлюваних склопакетів і термовставок, а також вузлів примикання вітражів до плит перекриття. При необхідності фасадні алюмінієві конструкції комплектуються опорами для установки в проріз.

    Напівструктурна система

    Фасадне скління магазину
    Скління магазину алюмінієвою системою Текно Фасад 50 ПС. Дніпро, вул. Космічна, 6

    Стандартна стійко-ригельна система скління отримала зовнішню притискну планку особливої форми, яка дозволила зменшити ширину декоративної кришки до 35 мм.

    Фасадне скління громадської будівлі
    Громадська будівля. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 16

    Поверхня виглядає в цьому випадку більш монолітною.

    Структурна система

    АЗС в місті Запоріжжя
    АЗС, Запоріжжя
    Вхідні двері в ресторані
    Замовити розрахунок вартості


     Дізнатися ціну алюмінієвого фасадного скління

     Балкони, лоджії

     Монтаж алюмінієвих вітражів може здійснюватися одним з двох способів.

     Фасадне скління балконів
     Дніпро. Радищева, 30
     • Кріплення плит перекриття з зовнішньої сторони будівлі. Цей спосіб установки проводиться з будівельних лісів до висоти третього поверху включно або люльки. Даний метод економічно не завжди доцільний.
     Фасадне скління балконів
     Склення балконів алюмінієвим профілем. Київ
     • Для кріплення фасадного скління балкона або лоджії в проріз застосовуються опори з корозієстійкого матеріалу. Монтаж проводиться зсередини приміщення і не залежить від поверху.

     Елементи світлопрозорого фасаду кріпляться до несучої конструкції через кронштейни з нержавіючої сталі — спайдери. Зовні конструкція спайдерного фасадного скління виглядає цельностеклянной, декоративні кришки і притискні планки між елементами світлопрозорого заповнення повністю відсутні. Даний тип вітражів відноситься до холодного фасадного скління.

     Розрахунок, виробництво і монтаж спайдерного або як його ще називають компланарного скління в Україні має свої особливості:

     • Коефіцієнти температурного лінійного розширення сталі і скла помітно відрізняються, що ускладнює розрахунок подібних систем.
     • Сталеві кронштейни не повинні контактувати безпосередньо зі склом, для їх кріплення свердлять отвори конічної форми. Для цього потрібне спеціальне устаткування і підготовлений персонал, сертифіковане виробництво.
     • Досвід монтажу спайдерного фасадного скління знаходиться як правило на недостатньо високому рівні, тому при установці вітражів все ще високий ризик пошкодження їх світлопрозорих елементів.

     Утеплення

     Нерідко замовники ставлять завдання заміни холодного фасадного скління на тепле. Іноді потрібно утеплити наявні вітражі з теплого алюмінію, поліпшити показники їх енергоефективності з урахуванням сучасних вимог. Для цього застосовується заміна склопакетів з одночасною заміною термоізолюючої вставки фасадного скління. Її товщина береться рівній товщині заповнення. Утеплення вимагає розрахунку алюмінієвих вітражів по несучої здатності вже наявних стійок і ригелів.
     Для відповідності сучасним вимогам по тепловій ефективності застосовують двокамерні енергоефективні склопакети. Зовнішнє скло в них йде з функціями сонцезахисту і енергозбереження, внутрішнє енергозберігаюче, посередині застосовується звичайне флоат-скло. Міжскляний простір для збільшення коефіцієнта теплового опору заповнюється інертним газом.

     Склопакети

     Для відповідності сучасним вимогам по тепловій ефективності застосовують двокамерні енергоефективні склопакети. Зовнішнє скло в них йде з функціями сонцезахисту і енергозбереження, внутрішнє ставиться енергозберігаюче. Посередині застосовується звичайне флоат-скло. Міжскляний простір для збільшення коефіцієнта теплового опору заповнюється інертним газом.

     Для заповнення фасадного скління в кліматичних зонах України застосовуються двокамерні склопакети, рідше однокамерні. Допустима їх маса для алюмінієвих вітражів більшості стійко-ригельних систем становить 700 кг. Найбільш часто фасадна конструкція складається з трьох стекол: 6 мм + 4 мм + 6 мм. Для комфортної експлуатації зовні застосовується мультифункціональне скло, усередині більш просте енергоефективне. В якості внутрішнього встановлюється стандартне флоат-скло, його розрахункова щільність 2500 кг / м³. Зовнішнє і внутрішнє скло для забезпечення безпечної експлуатації робляться загартованими.

     Один квадратний метр склопакетів важить близько 40 кг. Вони дають найбільшу статичне навантаження на алюмінієву конструкцію фасаду будівлі. Фізичні розміри склопакетів для фасадного скління, які можна купити в Україні, обмежені розмірами печей для загартування скла і допустимими габаритами при транспортуванні 3210 на 6000 мм.

     Фасадне скління аптеки
     Аптека. Кам’янське, пр. Свободи, 24б
     Замовити алюмінієві вітражі


      Дізнатися ціну фасадного скління в Україні

      Відгуки

      +380504810821