Алюмінієве скління зимових садів, оранжерей

Алюмінієве скління оранжереї
Ресторан. Дніпро, пл. Шевченко, 1ж

Компанія «Кристал-Л» виробляє конструкції з алюмінію в Дніпропетровську з 2007 року:

 • Виконуємо скління алюмінієвим профілем зимових садів, оранжерей і теплиць в Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Маріуполі, Миколаєві,Харкові, Херсоні, Одесі, інших містах в Україні.
 • Сертифікований переробник профільних систем Алюмаш, Алюміл, Рейнарс.
 • Час від підписання договору до установки скління від 7 днів для систем українського виробництва і від 3 тижнів для європейських виробників.
 • Гарантія на алюмінієву профільну систему, склопакети і фурнітуру 5 років.
Котедж із зимовим садом
Коттедж з зимовим садом. Запоріжжя
Французькі вікна для виходу на відкриту терасу
Замовити зворотній дзвінок


  Дізнайтеся ціну установки зимового саду

  алюмінієвий павільйон
  Алюмінієва оранжерея
  Котедж із зимовим садом
  Скління зимового саду алюмінієвим профілем. Дніпро, Новоолександрівка

  Переваги алюмінію

  алюмінієва оранжерея
  • Висока конструкційна міцність профілю дозволяє створювати вітражі великих розмірів. Це дає нам панорамний вид і природне освітлення.
  • Парниковий ефект сприяє сильному нагріванню профіля, при якому ПВХ-матеріали можуть виділяти шкідливі речовини. Алюміній в таких умовах повністю безпечний.
  Оранжерея в парку Шевченка
  • Коефіцієнти температурного розширення листового скла і алюмінієвого профілю дуже близькі за своїми значеннями. Це робить їх поєднання ідеальним при конструюванні зимових садів, оранжерей і теплиць.
  • Алюминиевый профиль с терморазрывом способствует накоплению тепловой энергии в помещении.
  • При дотриманні технології виробництва, монтажу і грамотної експлуатації алюмінієвий каркас не піддається корозії.
  • Склені алюмінієвим профілем зимові сади, оранжереї і теплиці мають розрахунковий термін експлуатації до 80 років і більше.

  Ціни

  Профіль Текно 73 ТІ в розрізі

  Вартість алюмінієвого скління зимових садів і оранжерей енергоефективним профілем серії «Текно» від 2800 гривень за 1 м²

  Замовити розрахунок


   Дізнайтеся ціну і терміни установки скління зимового саду алюмінієвим профілем

   Зимові сади

   В англомовній літературі оранжереї, теплиці і зимові сади позначають узагальнюючим терміном «консерваторії». В суть цього поняття вкладається консервація сонячної енергії, яку отримує приміщення протягом світлого часу доби за рахунок так званого «парникового ефекту».

   Кафе в зимовому саді. Алюмінієва профільна система Текно Фасад 50. Павлоград

   На відміну від теплиць і оранжерей зимові сади розташовуються як правило всередині каркаса будівлі і не мають власного опалення, але можуть підключатися до опалювальної системи. Дах найчастіше роблять глухий, а скління розташовують з південної або південно-східного боку будівлі, в залежності від планованої до розведення флори. Якщо вітражі орієнтовані на південь, передбачають систему зовнішньої сонцезахисту, або обмежуються розведенням пустельних рослин.

   У приватних будинках зимові сади призначені для створення рекреаційної зони відпочинку, в об’єктах комерційної нерухомості в них частіше розташовуються кафе, магазини, басейни.

   Оскільки найчастіше вони будуються при реконструкції вже наявних будівель, перед архітектором ставиться завдання гармонійно вписати світлопрозору конструкцію в загальний архітектурний ансамбль:

   • Зимовий сад може бути прибудований до будівлі з боку фасаду.
   • Споруджений на даху.
   • Розміщений на балконі, веранді або лоджії.

   Буферні зимові сади

   Буферний зимовий сад
   Зимовий сад на балконі. Київ

   Вони створюються шляхом теплого скління балконів, лоджій, веранд і не включаються в опалювальну систему будинку. У холодну пору року буферні зимові сади накопичують теплову енергію, яку постійно втрачає будівля. У зимові місяці температура в них знаходиться в діапазоні 5 – 10 ºС, чого достатньо для періоду спокою більшості субтропічних рослин. Також вони, як це видно з назви, виконують функцію буфера між вулицею і житловим приміщенням, покращуючи його мікроклімат:

   • Покращують звукову ізоляцію.
   • Зменшують теплові втрати будинку.

   Житлові зимові сади

   Зимовий сад
   Алюмінієва конструкція зі скляним дахом. Запоріжжя

   Вони підключаються до опалювальної системи всієї будівлі і в них круглий рік підтримується придатний для вирощування тропічних рослин мікроклімат. Для скління житлових зимових садів також застосовуються теплі фасадні і віконні системи. Доцільно застосовувати двокамерні енергоефективні склопакети з багатофункціональним склом. Воно має поліпшені з точки зору сонцезахисту і теплозбереження характеристики. З метою безпеки бажано застосування триплекса. При склінні вітражів великих розмірів це стає необхідністю, оскільки при роботі профіля в допустимих межах прогинаються і звичайне скло для них занадто крихке.

   Оранжереї

   скління ресторану
   Оранжерея з алюмінієвого профілю. Київ

   скління оранжереї
   Ресторан. Дніпро, пл. Шевченко, 1Ж

   Проектування

   Профільна система

   При розрахунках будь-яких споруд враховуються три види навантажень: вітрові, снігові і експлуатаційні від власної ваги. Як матеріал профільної системи можливе застосування металопластику, алюмінію або твердих порід дерева. Міцність цих матеріалів і їх здатність витримувати навантаження не однакова. Вибір залежить від концепції проекту зимового саду, його розмірів і переваг замовника. Для забезпечення міцності при просторової роботі споруди від проектувальника може знадобитися розробити металевий каркас з опорними стійками і кроквяної конструкцією даху. Кут її нахилу і форма впливає на статичні і динамічні дії, які буде відчувати скління. Покрівля у вигляді шатра зменшує вітрове навантаження, а якщо її зробити під кутом 60º сніг почне зісковзувати вниз і враховувати його вагу при розрахунках не знадобиться.

   Після визначення діючих навантажень, вони підсумовуються для кожної стійки. Потім проводиться розрахунок прогину всіх елементів, їх перетин підбирається таким чином, щоб деформація була в межах допустимих значень.

   Якщо в зимовому саді або оранжереї планується розмістити водойму або будуть вирощуватися вологолюбні тропічні рослини, в процесі експлуатації на склінні буде утворюватися конденсат. Для ефективного його видалення спорудження оснащується вентиляцією, зенітними ліхтарями.

   Металопластик

   При склінні вертикальних стін зимових садів застосовуються звичайні віконні системи з застосуванням додаткових комплектуючих. Для світлопрозорої покрівлі передбачені кроквяні конструкції. Міцність пластикових профілів відносно невелика, тому всі вони включаючи з’єднувачі, підсилювачі і подовжувачі армуються оцинкованим металевим профілем.

   У порівнянні з алюмінієм застосування металопластику в склінні зимових садів, оранжерей і теплиць має свої особливості:

   • Помітно більший перетин стійок.
   • Металопластикових профілів потрібно більшу кількість, розміри вітражів при цьому будуть менше. Це не кращим чином позначається на екстер’єрі споруди.
   • За рахунок високої питомої ваги металопластику алюмінієва конструкція має значну масу, що збільшує навантаження на фундамент.
   • Коефіцієнт лінійного температурного розширення пластику в рази більше за аналогічний показник у скла, що в будь-якому випадку призводить до залишкової деформації, розущільнення і протікання. Час настання вищеописаної ситуації залежить від дотримання монтажних допусків, розмірів і геометрії, способу кріплення вузлових точок профільних елементів, хімічного складу пвх.
   • З огляду на помітно меншу втомну міцность металопластикові профіля мають менший розрахунковий термін служби.
   • Відносно невелика вартість.

   Алюміній

   Для скління великих площ в сучасному світі все частіше застосовуються теплі алюмінієві конструкції. Їх застосування має свої характерні особливості:

   • Висока енергоефективність досягається шляхом застосування теплоізольованого профілю. Його коефіцієнт опору теплопередачі відповідає сучасним діючим в Україні та ЄС вимогам з енергозбереження.
   • Коефіцієнти лінійного розширення алюмінієвого профілю і скла мають дуже близькі значення, що робить алюміній дуже підходящим матеріалом для скління зимових садів.
   • Відносно висока міцність Al-Mg сплаву дозволяє застосовувати елементи невеликого перерізу. Ширина зовнішньої притискної планки в стандартному виконанні 50 мм.
   • За рахунок невеликого питомої ваги зменшується навантаження на фундамент.
   • Хороша втомна міцність застосовуваних алюміній-магнієвих сплавів збільшує розрахунковий термін служби алюмінієвого скління зимових садів до 80 років.

   Склопакети

   Обирають заповнення вітражів виходячи з пред’явлених до них вимог:

   • Межі допустимих температур. Скляні тераси проектуються з урахуванням кліматичної зони, розташування тераси в тіні або на сонячній стороні. Виходячи з цього конструктор підбирає заповнення з енергоффектівних склопакетів, полікарбонату. Для захисту рослин від перегріву можуть передбачатися пристрої зовнішньої сонцезахисту.
   • Вологість повітря в приміщеннях зимових садів як правило знаходиться в діапазоні від 40 до 70%. Це досягається шляхом установки пасивних і примусових систем вентиляції, зенітних ліхтарів.
   • Рослинні організми потребують основному в ультрафіолетовому і інфрачервоному випромінюванні. Скління зимового саду, оранжереї або теплиці повинне пропускати необхідний для життєдіяльності рослин діапазон сонячного спектра. Ця умова виконується підбором характеристик застосовуваних мультифункціональних стекол з магнетронним покриттям. Застосування рефлективні стекол і різних сонцезахисних плівок не бажано, оскільки вони затримують необхідний рослинам ультрафіолет.

   У минулому столітті скління теплиць виконувалося як правило подвійним, при цьому даху мали одне скло. Цього було достатньо для швидкого танення снігу. Має сенс і в сучасних зимових садах і оранжереях вертикальне скління робити з двох-або трикамерних склопакетів, а даху для видалення снігу при невеликих її кутах нахилу з однокамерних.

   Історична довідка

   З середини 18 століття оранжереї стали будуватися в садибах європейської знаті. Бажання аристократів насолоджуватися рослинної природою взимку і відпочивати в приміщенні, де інтер’єром служить навколишній будинок пейзаж змусило архітекторів шукати вирішення питань технічного характеру. Скло в ті часи отримували трудомістким циліндричним методом, видуваючи спочатку з скломаси великий циліндр і потім видавлюючи з нього пластину. Максимальна ширина пластин була обмежена приблизно 36 см. Вікна доводилося робити відносно невеликих розмірів і розділеними на частини, а перед архітекторами стояло завдання забезпечити природне освітлення, достатнє для цілорічного вирощування теплолюбних культур, чого можна було досягти лише побудувавши споруда з великою площею скління.

   Вважається, що першим на території України прототипом сучасних терас і зимових садів була побудована після 1778 року оранжерея тропічних рослин в палаці відомого на Запоріжжі під ім’ям Грицько Нечесою генерал-фельдмаршала Потьомкіна в Катеринославі.

   У 1803 році за проектом італійського архітектора Джакомо Кваренегі козацький полковник граф Кочубей побудував свій палац в Полтаві, окрасою якого була оранжерея з вічнозеленими рослинами.

   Зі збережених на території України подібних конструкцій можна назвати побудовану в 19 столітті зі скла і металу пальмову оранжерею в Одесі.

   Відгуки

   Відгук замовника
   Отзыв заказчика
   Отзыв заказчика
   Отзыв заказчика

   +380504810821