Категорії
Блог

Стоматологічний центр в Дніпрі

А ось і радісна подія — відкриття стоматологічного центру «Denta-PRO», в який ми намагалися вкласти всі свої знання і професіоналізм, виконуючи всі основні роботи, пов’язані з фасадною частиною будiвлi.

поліклініка
Дніпро, Запорізьке шосе, 5

Тут можна побачити і світлопрозорі конструкції з стійко-ригельної системи Текно Фасад 50, і повортно-відкидні вікна з профілю Текно 73 ТІ, і композитні панелі Alufas. Роботи по цьому об’єкту йшли довго, замовник з архітектором намагався зробити щось незвичайне, що відрізняється від інших таких же стоматологічних центрів. Вони вкладали в нього свою душу, і ми не могли не заразитися їх оптимізмом, намагалися по максимуму втілити в життя їх задуми.

Вхідна група в поліклініці
Штульпові двері дозволяють відкривати широкий отвір

Хоч вікна з профілю Текно 73 ТІ вже не рідкість, але саме на цьому об’єкті вперше ми переконали замовника в необхідності використання саме цієї, більш «теплої» і досконалої системи, замість більш відпрацьованою (культурно скажімо так про систему, яка знаходиться в провадженні вже більше 20 років) Текно 60 ТI. Він довірився нам, і жодного разу, я сподіваюся, не пошкодував. Не будемо втомлювати розповіддю про кількість ескізів, обговорюваних нами з замовником і відкинутих через різних факторів, але головне, як кажуть, це результат, а він влаштував усіх, замовника — який отримав, то що і хотів за дуже розумною ціною з високою якістю матеріалів і виконання робіт, і нас, так як ми змогли втілити в життя задумку архітектора і додати до свого портфоліо хай не гігантський торговий центр, а такий нехай і не великий об’єкт, але в якому залишилася і частинка нашої душі.

поліклініка
Стрічкове скління виводить енергоефективність застарілого будівлі на сучасний рівень

Від щирого серця вітаємо нашого замовника з відкриттям цього стоматологічного центру, бажаємо удачі в бізнесі і вдячних клієнтів, а такі обов’язково у нього будуть, адже дивлячись на рівень поставленого обладнання, копіткового підбіру персоналу, і на те, як він намагається забезпечити максимальний комфорт і зручність для пацієнтів, іншого бути не може.

поліклініка
+380504810821